• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiejska Zagroda - Sucha karma dla psa

 

Sucha karma dla psa Wiejska Zagroda to pełnowartościowa karma bytowa, sprawdzająca się jako podstawa diety pupila. Do jej produkcji wykorzystano wysokiej jakości składniki, mające korzystny wpływ na zdrowie czworonoga. Monobiałkowe pożywienie dostarcza energii niezbędnej do codziennej aktywności psa. Polska karma hipoalergiczna występuje w kilku wersjach smakowych. Mogą Państwo dobrać ją do indywidualnych preferencji swojego pupila, a także do jego wieku i wielkości. Wybierając karmę suchą, należy pamiętać o zapewnieniu psu stałego dostępu do świeżej wody. 

Sucha karma dla psa Wiejska Zagroda - dla wszystkich pupili 

Bez względu na rasę i wielkość psa, karma sucha Wiejska Zagroda sprawdzi się jako podstawa jego żywienia. Produkty są przeznaczone dla czworonogów w różnym wieku. Dostępne są karmy suche dla szczeniąt, juniorów i psów dorosłych. Można wybrać te o małych lub dużych chrupkach, co pozwala dopasować je do wielkości psa i jego możliwości gryzienia. Małe chrupki są odpowiednie dla małych ras i psich seniorów, natomiast te większe korzystnie wpływają na stan zębów i są atrakcją dla młodych osobników. Wiejska Zagroda karma sucha jest bezzbożowa, co czyni ją odpowiednią dla zwierząt cierpiących na alergie pokarmowe. Brak glutenu, soi, GMO i sztucznych dodatków to najlepsza opcja dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

Karma sucha Wiejska Zagroda - doskonały smak i zdrowie psa

 

Polska marka zadbała, aby jej produkty odpowiadały czworonogom o wygórowanych wymaganiach. To dlatego karma sucha dla psa Wiejska Zagroda jest dostępna w kilku wersjach smakowych, bazujących na świeżym i suszonym mięsie. Wysoka zawartość białka zapewnia właściwą kondycję i energię. Wskazania dotyczące dawkowania karmy pozwalają serwować pupilowi optymalne porcje. Owoce, warzywa, zioła i oleje nienasycone stanowią źródło mikroelementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania wszystkich narządów. Doskonały skład karmy Wiejska Zagroda wpływa również na piękną sierść i dobre samopoczucie pupila. Sprawdź pełną ofertę: producent Wiejska Zagroda.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny