• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiejska Zagroda - Mokra karma

Mokra karma dla psa Wiejska Zagroda jest wysokiej jakości, pełnoporcjową opcją wyżywienia dla psów wszystkich ras. Można podawać ją osobnikom w każdym wieku, bez względu na ich rozmiar. Sprawdzi się jako podstawa diety lub uzupełnienie dla karmy suchej. Stworzona przy udziale dietetyka, zawiera wszystkie składniki odżywcze, które są konieczne dla prawidłowego funkcjonowania psiego organizmu. Pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję psa. Różne wersje smakowe pozwolą Państwu wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiadać pupilowi.

Mokra karma Wiejska Zagroda - doskonały skład

Wiejska Zagroda to karma mokra dla psa w każdym wieku. Monobiałkowa receptura składa się głównie z mięsa wysokiej jakości. Jego uzupełnieniem są warzywa i owoce bogate w mikroelementy cenne dla psiego organizmu. W puszkach znajduje się także olej rybi dostarczający kwasy omega oraz algi morskie i minerały. Perfekcyjnie skomponowany skład sprawia, że mokra karma dla psa Wiejska Zagroda jest lekkostrawna i świetnie przyswajalna. Dzięki temu jest odpowiednia dla psów mających problemy żołądkowe i będących na diecie.

Wiejska Zagroda - mokra karma uwielbiana przez psy

 

Nieprzeciętny skład i hipoalergiczność to największe atuty karm polskiej marki. Przede wszystkim jednak, mokra karma dla psa Wiejska Zagroda jest uwielbiana przez czworonogi! Jej składniki są zatopione w bulionie, a taka forma posiłku zachęca do konsumpcji każde zwierzę. Ponadto puszki Wiejska Zagroda są dostępne w różnych wersjach smakowych, więc bez problemu mogą Państwo wybrać tę, która wceluje w preferencje pupila. Dostępne są karmy będące kompozycjami mięsnymi lub rybnymi z dodatkiem warzyw i owoców. Wszystkie produkty firmy Wiejska Zagroda

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny