• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiejska Zagroda - Karma dla szczeniąt

Karma Wiejska Zagroda dla szczeniątto linia wysokiej jakości, bezzbożowych karm suchych i mokrych. Produkty oferowane przez polską markę są przeznaczone dla psów poniżej 18. miesiąca życia. Ich perfekcyjnie opracowany skład sprawia, że są odpowiednie dla przedstawicieli wszystkich ras, bez względu na ich obecną i docelową wielkość. Monobiałkowe karmy wspierają prawidłowy rozwój psów od pierwszych miesięcy życia. Naturalny skład ma nieoceniony wpływ na zdrowie i kondycję czworonogów. Różne wersje smakowe ułatwiają wybór odpowiedniego produktu.

Karma Wiejska Zagroda - wysoka jakość

Każda karma dla psa Wiejska Zagroda dla szczeniaka lub juniora jest przygotowana z naturalnych składników. Produkty wykorzystane do jej stworzenia pochodzą od lokalnych dostawców. Świeże mięso, warzywa i owoce wyróżnia jakość odpowiednia do spożycia przez człowieka. Receptury karm Wiejska Zagroda szczeniak i junior zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu są źródłem wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania rozwijających się organizmów. Wysoka zawartość białka sprzyja budowaniu tkanek, a witaminy i minerały sprzyjają zachowaniu wysokiej odporności i dobrego stanu zdrowia.

Karma Wiejska Zagroda junior czy szczeniak?

W zależności od konkretnego produktu, Wiejska Zagroda to karma dla szczeniaka lub juniora. Kynolodzy podkreślają, że koniec okresu szczenięctwa jest indywidualny dla konkretnych ras i zależny nie tylko od wielkości psa. Każde opakowanie karmy Wiejska Zagroda jest opatrzone czytelną tabelą, która pozwala określić plan żywienia pupila w zależności od jego wieku i docelowego rozmiaru. Karmy Wiejska Zagroda dla szczeniaków i juniorów różnią się też wielkością chrupków. Warto indywidualnie dopasować je do preferencji i siły szczęki psa.

Wiejska Zagroda dla szczeniąt- karmy lekkostrawne i hipoalergiczne

Wszystkie karmy Wiejska Zagroda junior są bezzbożowe. Do ich produkcji nie wykorzystano także soi, glutenu, konserwantów, GMO ani innych, sztucznych dodatków. Tworzone na bazie białka o podobnej strukturze, nie uczulają i są odpowiednie dla delikatnego układu pokarmowego młodych zwierząt. Dzięki temu karma dla psa Wiejska Zagroda junior może być podawana psom, które mają alergię pokarmową lub problemy z układem trawiennym. Niska zawartość węglowodanów sprawia, że Wiejska Zagroda dla szczeniaka pozwala utrzymać prawidłową wagę. Jest więc właściwa dla młodych przedstawicieli ras mających tendencję do tycia.

Wiejska Zagroda dla szczeniąt - puszka czy karma sucha?

Wiejska Zagroda to karma dla szczeniaków, która występuje w wersji mokrej i suchej. Dla zdrowego, mocnego uzębienia koniecznie należy podawać psu karmę suchą. Polski producent oferuje ją w wariancie z dużymi lub małymi chrupkami. Chrupanie dużych kawałków może być ćwiczeniem wzmacniającym szczękę i zęby. Małe chrupki są odpowiednie dla czworonogów przechodzących na pożywienie stałe i dla reprezentantów małych ras. Puszki Wiejska Zagroda są świetnym uzupełnieniem karmy suchej i doskonałą opcją dla najmłodszych psów, które dopiero skończyły żywić się mlekiem matki.

Wiejska Zagroda szczeniak - karma sucha

Wiejska Zagroda sucha karma dla szczeniąt występuje w dwóch wariantach smakowych. Indyk z jabłkiem to karma dla szczeniąt bazująca na chudym i lekkostrawnym mięsie indyczym, do którego dodano delikatną jagnięcinę i bogate w błonnik jabłko. Smak jagnięciny ze szpinakiem to zwiększona porcja zawartej w szpinaku wit. C. Podstawą jest mięso jagnięce z dodatkiem drobiu. Do karm dodany jest tłuszcz z łososia, zioła, drożdże browarnicze i wyciągi roślinne usprawniające pracę układu trawiennego. W obu przypadkach bogactwo cennych mikroelementów sprawia, że Wiejska Zagroda dla szczeniąt to karma idealna na start!

Wiejska Zagroda - mokra karma dla szczeniąt

 

Zupełnie inne smaki ma Wiejska Zagroda dla szczeniąt w puszce. Zależnie od psich preferencji, może być kompozycją mięsną lub rybną. Karmą rybną jest połączenie czarniaka, dorsza i łososia. Mięsna karma mokra Wiejska Zagroda dla szczeniąt ma smak wołowiny, indyka i wieprzowiny. Mokra karma dla szczeniąt Wiejska Zagroda zawiera 70% mięsa i jest zatopiona w aromatycznym bulionie. W każdej opcji smakowej pojawiają się algi morskie, olej z łososia i minerały. Dzięki temu ich wartość odżywcza nie odbiega od karm suchych. Sprawdź też ofertę karm dla psów Wiejska Zagroda. Pełną ofertę producenta Wiejska Zagroda znajdziesz tutaj.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny