• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiejska Zagroda - Karma dla psa

Karma dla psa Wiejska Zagroda jest wysokiej jakości karmą bytową dla psów wszystkich ras, w każdym wieku. Polski producent dba o staranną selekcję składników bogatych w mikroelementy niezbędne dla zdrowia i dobrej kondycji czworonogów. Zarówno karmy suche, jak i mokre Wiejska Zagroda są pokarmem hipoalergicznym. Monobiałkowe produkty są dostępne w różnych wariantach smakowych, które przypadną do gustu nawet wymagającym zwierzętom!

Karma dla psa Wiejska Zagroda - rodzaje

Karma dla psów Wiejska Zagroda to pełnowartościowy produkt, który zaspokoi wszelkie potrzeby żywieniowe pupila. Żeby jednak dostarczać mu składników odżywczych niezbędnych dla zdrowia i prawidłowego rozwoju, należy wybrać tę dostosowaną do wieku i rozmiaru psa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czworonogów i ich opiekunów, Wiejska Zagroda karma dla psa występuje w wersji dla osobników dorosłych i szczeniąt różnej wielkości. Poszczególne produkty różnią się nie tylko smakiem, ale też wielkością chrupek. Dzięki temu można dobrać je do ras małych, średnich i dużych. W ofercie producenta znajdą Państwo produkty z indyka, jagnięciny, kaczki, królika i ryb.

Karma Wiejska Zagroda - wysoka jakość dla zdrowia psa

Produkowane w Polsce karmy dla psów Wiejska Zagroda to kompozycja mięsa, warzyw i owoców pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Świeże i suszone mięso pochodzące ze sprawdzonych hodowli jest poddawane obróbce, w której nie wykorzystuje się sztucznych substancji. Dodatek warzyw i owoców podnosi wartość odżywczą karmy, będąc źródłem witamin i minerałów. Bez względu na konkretny rodzaj, Wiejska Zagroda karma dla psa jest hipoalergiczna. Nie zawiera zbóż, soi ani glutenu. Jest odpowiednia dla psów cierpiących na alergie pokarmowe i problemy żołądkowe.

Karma Wiejska Zagroda w sklepie Tania Karma

W sklepie Tania Karma dostępna jest karma dla psów Wiejska Zagroda w postaci suchej i mokrej. Wysokiej jakości składniki sprawiają, że sprawdzi się jako karma bytowa, będąca podstawą diety Państwa pupila. Zapewni optymalną dawkę niezbędnych składników odżywczych, wpływając na zdrowie, kondycję i lśniącą sierść czworonoga. W naszym sklepie karma dla psa Wiejska Zagroda dostępna jest w konkurencyjnej cenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę. W razie pytań oferujemy Państwu pomoc w wyborze konkretnego produktu najlepiej celującego w potrzeby pupila. Sprawdź też: Wszystkie karmy producenta Wiejska Zagroda