• Karmy Wiejska zagroda Jagnięcina ze szpinakiem 9 kg

Karma Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 9 kg to propozycja pełnowartościowego żywienia psów w wieku szczenięcym. Doskonale skomponowany skład dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wysoka zawartość mięsa ma znaczenie dla wzrostu i dobrej kondycji pupila, a warzywa i owoce są źródłem witamin i minerałów. Bezzbożowa, monobiałkowa karma jest hipoalergiczna, więc można podawać ją także zwierzętom mającym problemy z alergią i trawieniem. Małe chrupki zachęcają psy do jedzenia.

Brak produktów do wyświetlenia

Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 9 kg - kompletna karma dla szczeniąt

Wiejska Zagroda to polska marka oferująca wysokiej jakości karmy dla psów i kotów. Wariant Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 9kg jest propozycją dla szczeniąt wszystkich ras. Połączenie mięsa jagnięcego i drobiowego ze szpinakiem, innymi warzywami, ziołami i owocami daje gwarancję prawidłowego rozwoju zwierzaka. Korzystnie wpływa na formę fizyczną i ukształtowanie układu nerwowego. Z uwagi na skład karma Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 9 kg sprawdza się jako podstawa diety psów do 18. miesiąca życia.

Karmy Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 9 kg w sklepie Tania Karma

 

Karmy Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 9 kg występują w naszym sklepie jako pojedyncze produkty oraz w zestawach. Mogą Państwo wybrać karmę wraz z dołączonymi przysmakami dla pupila lub z akcesoriami, które ułatwią codzienną pielęgnację i opiekę nad zwierzakiem. Na późniejsze lata życia Państwa czworonoga proponujemy inne opcje z asortymentu marki Wiejska Zagroda. Karmy różnią się smakami, lecz pozostają bezzbożowe i idealnie skomponowane. Zobacz pełną ofertę Wiejska Zagroda.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny