• Karmy Wiejska zagroda - Jagnięcina ze szpinakiem 2 kg

Karmy Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg to żywność kompletna dla szczeniąt każdej rasy, bez względu na jej wielkość. Monobiałkowa formuła podnosi wartość odżywczą karmy. W połączeniu z naturalnymi składnikami, pozbawiona sztucznych dodatków, stanowi zdrowe pożywienie dla zwierząt o zróżnicowanych potrzebach. Jest hipoalergiczna, odpowiednia dla czworonogów mających problemy trawienne. Wysokiej jakości mięso, owoce, warzywa i zioła są bogatym źródłem mikroelementów wpływających na zdrowie i dobrą kondycję pupila.

Brak produktów do wyświetlenia

Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg - polskie karmy o doskonałym składzie

Podobnie do innych produktów polskiej marki, Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg to karma bytowa o doskonale skomponowanym składzie. 67% zawartości mięsa sprawia, że jest pożywna i przyczynia się do optymalnego wzrostu młodych psów. Wpływa na zdrowie mięśni i stawów, pozwalając budować odpowiednią kondycję. 33% karmy stanowią warzywa, owoce, zioła i inne, naturalne dodatki. Receptura opracowana przez dietetyków sprawia, że karma Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg wspiera zdrowy rozwój i smakuje psom.

Karmy Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg w naszym sklepie

 

Karma Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg jest właściwa dla szczeniąt różnych ras. Dostępna w mniejszych opakowaniach, pozwoli Państwu na poznanie preferencji pupila. Każde opakowanie zawiera jasne wytyczne dotyczące dawkowania karmy w przypadku osobników o konkretnej masie ciała. Proponujemy nie tylko pojedyncze produkty, ale też zestawy karmy Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem 2 kg, które pozwalają na urozmaicenie diety czworonoga bez wprowadzania do niej drastycznych zmian. Może zainteresować Cię też: Pełna oferta karm Wiejska Zagroda

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny