• Karmy Wiejska zagroda - Jagnięcina ze szpinakiem

Karmy Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem to kompletne pożywienie dla psów różnych ras. Są przeznaczone dla szczeniąt do 18. miesiąca życia. Receptura oparta na delikatnym mięsie jest rewelacyjnym źródłem naturalnego białka, które pełni funkcję budulcową wszystkich narządów i układów w organizmie zwierzęcia. Szpinaku oraz inne rośliny dostarczają witamin i minerałów odpowiedzialnych za prawidłowy rozwój. Korzystnie wpływają na odporność, samopoczucie i optymalną kondycję psa. Karma jest dostępna w wersjach o różnej gramaturze.

Brak produktów do wyświetlenia

Wiejska Zagroda karma jagnięcina ze szpinakiem - idealny skład

Produkty Wiejska Zagroda to receptury opracowane przez wykwalifikowanych dietetyków. To dlatego karma Wiejska Zagroda jagnięcina ze szpinakiem jest tak wartościowa dla psa. Bezzbożowa formuła nie zawiera też soi, glutenu, GMO i konserwantów. Jest lekkostrawna i odpowiednia dla psów z alergiami. Karma Wiejska Zagroda o smaku jagnięciny ma 67% mięsa. To porcja białka umożliwiająca rozwój organizmu i przyrost masy mięśniowej. Niska zawartość węglowodanów pozwala kontrolować wagę pupila. Dodatek szpinaku, groszku i cykorii korzystnie wpływa na ogólną sprawność psa, a olej z łososia poprawia stan sierści.

Wiejska Zagroda karma jagnięcina ze szpinakiem a zdrowie pupila

Doskonała kompozycja składników sprawia, że jagnięcina ze szpinakiem Wiejska Zagroda może z powodzeniem pełnić rolę karmy bytowej. Dostarcza wszystkich składników, które mają znaczenie dla zdrowia szczeniąt i młodych psów. Bogactwo witamin A, C i B oraz minerałów, takich jak magnez, żelazo i potas, a także dodatek prebiotyków i kwasów tłuszczowych sprawia, że Wiejska Zagroda jagnięcina to kompleksowy sposób żywienia psów o różnych potrzebach energetycznych. Wybierając karmę Wiejska Zagroda jagnięcina szpinak junior, mają Państwo pewność, że pupil otrzymuje optymalną porcję składników odżywczych.

Karma wiejska zagroda jagnięcina ze szpinakiem w sklepie Tania Karma

 

Karma Wiejska Zagroda jagnięcina szpinak dla szczeniaków jest dostępna w sklepie Tania Karma w kilku wersjach. Mogą Państwo nabyć ją w opakowaniach o różnej gramaturze, w zależności od zapotrzebowania. Dysponujemy również zestawami, w których obok samej karmy, znajdują się inne produkty przeznaczone dla szczeniąt i młodych psów. Sucha karma Wiejska Zagroda jagnięcina szpinak jest połączona m. in. z puszkami Wiejska Zagroda w wersji dietetycznej odpowiedniej dla czworonogów, które nie ukończyły 18. miesiąca życia. Sprawdź też pełną ofertę: karmy suche dla psów Wiejska Zagroda lub wszystkie karmy dla zwierząt Wiejska Zagroda.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny