• Karmy Wiejska zagroda - Indyk z jagnięciną 9 kg

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9 kg to pełnoporcjowa żywność dla psów dorosłych. Stworzona przez polską markę, powstała ze świeżych produktów nabywanych u lokalnych dostawców. Bezzbożowa receptura i 65,5% zawartości mięsa sprawiają, że jest niezwykle pożywna. Sprawdzi się jako karma bytowa dla wszystkich ras. Jest szczególnie polecana psom wymagającym diety lekkostrawnej i hipoalergicznej. Użyte w niej, naturalne dodatki są skarbnicą mikroelementów, które korzystnie wpływają na zdrowie, wygląd i kondycję zwierzęcia.

Brak produktów do wyświetlenia

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9 kg - zdrowy skład

Karmy Wiejska Zagroda to receptury opracowane przez doświadczonych dietetyków. Wersja Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9 kg jest produktem idealnym dla psów o szczególnych potrzebach żywieniowych. Wysoka zawartość jagnięciny i mięsa indyczego decyduje o jej łatwej przyswajalności. Brak zbóż, soi i sztucznych dodatków sprawia, że karmy Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9kg to świetny wybór dla psów z alergią pokarmową i wymagających diety lekkostrawnej. Źródłem witamin i minerałów są w niej owoce, warzywa, zioła, drożdże i olej z łososia.

Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9 kg - karma dla każdego psa

 

Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9 kg jest przeznaczona dla psów dorosłych. Bez problemu można ją dostosować do wymagań czworonogów o różnej wielkości. Zawarte w niej składniki odżywcze wspomagają organizm zwierzęcia  wykazującego dowolny poziom aktywności. Jako pomoc w odpowiednim żywieniu, karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 9 kg została przez producenta opatrzona w jasne wytyczne dotyczące porcjowania. Podając pupilowi suchą karmę, należy zapewnić mu stały dostęp do świeżej wody. Sprawdź wszystkie produkty Wiejska Zagroda.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny