• Karmy Wiejska zagroda - Indyk z jagnięciną 2 kg

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg to karma kompletna o wysokiej zawartości białka zwierzęcego. Jest odpowiednia dla psów dorosłych wszystkich ras. Połączenie delikatnego mięsa jagnięcego i indyczego czyni ją lekkostrawną, dzięki czemu można podawać ją zwierzętom z problemami żołądkowymi. Zawarte w niej, cenne składniki roślinne są źródłem witamin i minerałów, które decydują o zdrowiu oraz kondycji pupila. Precyzyjna kompozycja sprawia, że karma wspaniale smakuje i doskonale wpływa na organizm psiaka.

Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg  - wysoka, polska jakość

Sucha karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg powstaje ze świeżych, naturalnych składników pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Serwując ją pupilowi, mają Państwo pewność, że została stworzona z mięsa i roślin o sprawdzonym pochodzeniu. Do karmy Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg nie dodaje się sztucznych substancji. Jest też wolna od glutenu i soi. Aż 65,5% mięsa sprawia, że jest niezwykle pożywna. Źródłem witamin i minerałów są tu warzywa, owoce i zioła. Drożdże i olej z łososia to kolejna skarbnica mikroelementów.

Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg - dla każdej rasy

Z uwagi na skład Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg jest karmą idealną dla psów z alergią pokarmową i wymagających stosowania diety lekkostrawnej. Delikatna jagnięcina i chude mięso indycze są łatwo przyswajalnym źródłem wartościowego białka. Karma jest odpowiednią opcją żywienia psów o zróżnicowanym trybie życia. Właściwie dawkowana, nadaje się dla zwierząt mało, średnio i bardzo aktywnych. Zbilansowana karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 2 kg sprawdza się jako karma bytowa dla psów wszystkich ras. Zobacz też pełną ofertę: karmy Wiejska Zagroda.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny