• Karmy Wiejska zagroda - Indyk z jagnięciną 20 kg

Karmy Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 20 kg to propozycja kompletnej diety dla psów różnych ras. Opracowany przez dietetyków skład wypełnia wszystkie potrzeby żywieniowe dorosłych osobników. Bezzbożowa, hipoalergiczna karma jest odpowiednia dla zwierząt mających problemy z trawieniem i nietolerancją pokarmową. Monobiałkowa receptura gwarantuje energię bez względu na tryb życia czworonoga. Doskonale dobrane źródła mikroelementów odpowiadają nie tylko za zdrowie pupila, ale też za jego świetne samopoczucie i piękną sierść.

Brak produktów do wyświetlenia

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 20 kg - korzyści dla psa

Wiejska Zagroda jest polskim producentem wysokiej jakości karm dla psów. Ich receptury powstają przy udziale wykwalifikowanych dietetyków. Wariant indyk z jagnięciną Wiejska Zagroda 20 kg to zbilansowana karma, która zawiera aż 65,5% świeżego i suszonego mięsa. Taka dawka białka jest właściwa dla zwierząt o normalnym oraz zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym. Świeże, precyzyjnie dobrane owoce, warzywa i zioła wpływają na optymalny poziom witamin i minerałów. Olej rybi ma znaczenie dla pięknej, lśniącej sierści.

Karmy Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 20 kg w sklepie Tania Karma

 

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 20kg to wybór doskonały dla dojrzałych psów dowolnej rasy i wielkości. Duże opakowania są dobrą opcją żywienia przedstawicieli ras dużych i molosowatych. Sprawdzą się też w przypadku potrzeby wykarmienia większej liczby zwierząt. Wybierając karmę Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną 20kg, mogą Państwo zdecydować się na jeden z kilku dostępnych zestawów. Poza produktem głównym, znajdują się w nich przysmaki lub akcesoria dla czworonogów, które ułatwią opiekę nad pupilem. Sprawdź też: Karmy firmy Wiejska Zagroda

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny