• Kategorie
  • Szukaj
  • Karmy Wiejska zagroda - Indyk z jagnięciną

Karmy Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną to monobiałkowe, bezzbożowe pożywienie dla dorosłych psów dowolnej rasy i wielkości. Doskonały skład pozwala traktować produkt jako pełnoporcjowy, dostarczający organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zarówno karma sucha, jak i mokra powstaje z precyzyjnie wyselekcjonowanego mięsa. Jej składniki są pozyskiwane od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Wysoka zawartość białka oraz naturalne dodatki sprawiają, że karma korzystnie wpływa na zdrowie, kondycję i samopoczucie psa.

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną - wartości odżywcze

Karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną to karma o wysokiej zawartości białka zwierzęcego. 65,5% świeżego i suchego mięsa optymalnie odżywia organizm i zapewnia energię na każdy dzień. Dodatek wartościowych warzyw, ziół, oleju z łososia oraz drożdży odpowiada za dostarczenie cennych mikroelementów. Przemyślany skład sprawia, że karma indyk z jagnięciną Wiejska Zagroda jest bogata w witaminy, minerały, naturalne prebiotyki oraz kwasy Omega-3. Decydują one nie tylko o zdrowiu, ale też pięknym wyglądzie pupila. Zapewnią mu sprawne mięśnie i stawy, mocne zęby, a do tego lśniącą sierść.

Wiejska Zagroda karma indyk z jagnięciną - dla jakich psów?

 

Suchą i mokrą karmę Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną mogą Państwo podawać dorosłym psom wszystkich ras. Dzięki połączeniu delikatnego mięsa jagnięcego i chudego mięsa indyczego, karma sprawdzi się szczególnie w przypadku zwierząt wymagających diety lekkostrawnej. Brak zbóż, soi, glutenu i sztucznych dodatków sprawia, że Wiejska Zagroda karma indyk z jagnięciną jest odpowiednim wyborem dla psów cierpiących na alergie pokarmowe. Na opakowaniu znajdą Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące porcji dla pupili o określonej wadze i dziennej aktywności. Sprawdź pełną ofertę w kategorii Sucha karma dla psa Wiejska Zagroda lub na podstronie producenta Wiejska Zagroda.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny