• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Wiejska zagroda

Wiejska Zagroda to producent karm bytowych wysokiej jakości. Produkty są przeznaczone dla psów i kotów w różnym wieku, bez względu na ich wielkość i rasę. Polska marka stawia na naturalne i świeże składniki pozyskiwane z lokalnych upraw hodowli. Współpraca z wykwalifikowanymi dietetykami pozwala tworzyć pożywne, zdrowe jedzenie, które doskonale wpływa na zdrowie i jest uwielbiane przez pupili. Rezygnacja ze sztucznych dodatków podnosi wartość zdrowotną karm, a optymalny dobór składników czyni je hipoalergicznymi i lekkostrawnymi.

Producent karmy wiejska zagroda - wszystko z natury

Wiejska Zagroda to karma, której producent skupia się na wysokiej wartości odżywczej każdego produktu. Monobiałkowa, bezzbożowa karma jest perfekcyjnym źródłem białka zwierzęcego, najlepiej przyswajalnego przez zwierzęta domowe. Zawartość mięsa wynosi w niej min. 64%. Producent karmy Wiejska Zagroda dba o naturalność swoich produktów. Nie ma w nich GMO ani konserwantów. Wszystkie składniki karm, w tym mięso, warzywa i owoce, są pozyskiwane od lokalnych dostawców. Ponadto Wiejska Zagroda to producent, którego wszystkie produkty są hipoalergiczne, odpowiednie dla zwierząt mających alergie i problemy z układem pokarmowym.

Wiejska Zagroda - polski producent karmy dla wszystkich psów

Polska karma dla psów Wiejska Zagroda to pomysł na kompletną, pełnowartościową dietę psów w każdym wieku, bez względu na rasę i jej wielkość. W sprzedaży znajdą Państwo produkty przeznaczone dla szczeniąt i osobników młodych oraz dla psów dorosłych. Poszczególne karmy różnią się smakiem. Określone przez producenta karmy Wiejska Zagroda porcje dla zwierząt o konkretnym poziomie aktywności, dodatkowo ułatwiają jej dawkowanie. Każda karma Wiejska Zagroda jest przez producenta tak skomponowana, żeby w jej składzie przeważało świeże i suszone mięso. Dzięki temu wypełnia potrzeby żywieniowe psów na każdym etapie życia.

Kategorie produktów producenta: